MÖBLER / Skåp & hyllor / Notskåp 7764455
nr 776 4455
Notskåp
1920-tal, Ek, längd: 56, djup: 38, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 september 2012
kl 19:31:32
150 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr